single

Herbata dla przyjaciela

Lubimy spotykać się z rodziną i przyjaciółmi, chcemy zaoferować naszym gościom pyszne jedzenie i napoje. To szansa na wyrażenie naszej kreatywności. Uczyńmy codzienną herbatę bardziej atrakcyjną.

Herbata kwitnąca to świetna opcja na obfity posiłek i relaksującą filiżankę lub herbatę. Wystarczy zagotować trochę wody w filiżance, a następnie dodać garść herbaty kwitnącej. Spektakl, który rozwinie się w wodzie, oczaruje Twoich gości. Herbata ta będzie nasycona kwiatami i będzie stymulować trawienie dzięki zastosowaniu liści herbacianych.

Jeśli po kolacji planujesz wyjść na spacer, a pogoda jest dobra, warto wcześniej przygotować mrożoną herbatę. Przygotuj mrożoną herbatę na noc przed spotkaniem rodzinnym. Zieloną lub czarną herbatę zalewamy zimną wodą i wstawiamy do lodówki. Do suszonej herbaty możemy dodać trawę cytrynową lub lawendę, jeśli wiemy, co preferują nasi goście. Jeśli nie mamy czasu na planowanie, wystarczy po prostu zaparzyć herbatę, a następnie szybko schłodzić ją kostkami lodu. Do chłodnej herbaty z kostkami lodu można też dodać mrożone owoce lub liście mięty.

Herbata z galaretką i sokiem to dobra opcja dla dzieci. Galaretkę pokrój w kostkę o boku 0,5 cm. Na galaretki podawaj schłodzony sok owocowy lub napar ziołowy. Do każdej szklanki z kolorowym napojem dołącz rurkę o średnicy 1 cm.

Łączenie kolorów i smaków to świetna zabawa dla wszystkich, ale warto też znać gusta swoich bliskich. Niektóre potrawy mogą być pyszne dla innych. Weźmy też pod uwagę sytuację. Na chłodne dni najlepiej przygotować ciepły napój, a na wypadek upałów kolorowe kostki lodu.

Kliknij tutaj, aby ocenić ten post [Total: 1 Average: 5]