single

Herbata „Minutka” – „Liderem Sprzedaży”

Herbaty marki „Minutka”, produkowane przez Mokate, to ekonomiczne herbaty ekspresowe wytwarzane z dobrej jakości liści herbacianych pochodzących z renomowanych plantacji. To również herbatki powstające z ziół i owoców – pozyskiwanych od sprawdzonych, polskich kontrahentów.

Na początku czerwca 2016 roku ogłoszono wyniki konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. W konkursie tym biorą udział handlowcy i czytelnicy miesięcznika branżowego „Hurt i Detal”. Wypełniając ankietę oceniają oni, które produkty w sposób szczególny wpłynęły w ubiegłym roku na rozwój handlu detalicznego w Polsce i które według nich wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku.

„Minutka” – herbata czarna ekspresowa 100 torebek – zajęła pierwsze miejsce w tym konkursie, w kategorii „Lider sprzedaży” (w grupie herbat) i otrzymała statuetkę „Złoty Paragon”. Warto zaznaczyć, że herbaty marki Minutka od 2012 roku corocznie zdobywały nagrody w tym prestiżowym konkursie.

„Konkurs „Złoty Paragon” to jeden z najważniejszych konkursów branży FMCG. Jego wartość wynika przede wszystkim ze sposobu, w jaki jest przeprowadzany. Ankiety wypełnianie przez właścicieli lub kierowników sklepów odzwierciedlają faktyczną pozycję produktów w danej kategorii, a zaangażowanie niezależnej agencji do opracowania wyników gwarantuje obiektywizm. Cieszę się, że Kupcy tak chętnie uczestniczą w badaniu, ponieważ uzyskane w ten sposób wyniki są doskonałą i rzetelną rekomendacją nagrodzonych produktów.” – skomentowała Sylwia Mokrysz

z Zarządu Mokate Click to rate this post![Total: 4 Average: 3.5]