single

Herbata Minutka otrzymała nagrodę "Hit handlu"

Wiele się zmieniło od czasu wynalezienia przez pana Thomasa Sullivana w 1908 roku jedwabnych woreczków do pakowania próbek herbaty. Ten sposób pakowania i parzenia herbaty stał się bardziej popularny niż tradycyjne przygotowanie herbaty liściastej. W Polsce dostępnych jest wiele marek herbat, w tym herbat ekspresowych. Jedną z marek, która zdobyła tytuł "Hitu Handlu", jest Minutka strong.

Co to jest "Minutka?"

Herbaty Minutka marki Mokate to ekonomiczne herbaty ekspresowe produkowane z wysokiej jakości liści herbacianych pochodzących z renomowanych plantacji herbaty. Herbaty te powstają również z ziół i owoców, pozyskiwanych od zaufanych polskich kontrahentów.

"Minutka" czarna Herbata w 100 torebkach zdobyła nagrodę "Hit Handlu". Zwycięzców jak zwykle wybierali detaliści i właściciele sklepów. W ankiecie telefonicznej detaliści wybrali produkty, które w swoich kategoriach cieszyły się największą popularnością w ich sklepach w okresie od kwietnia 2018 do marca 2019.

Jak zaparzyć herbatę ekspresową?

Herbata ekspresowa niewątpliwie cieszy się popularnością ze względu na łatwość jej przygotowania. W końcu jest ona parzona ekspresowo. Warto wspomnieć o tym procesie. Po pierwsze, herbata w torebce została rozdrobniona. Dzięki temu, że herbata jest rozdrobniona, czas parzenia herbaty liściastej powinien być krótszy. Czasami wystarczy zaledwie kilka sekund, by uzyskać odpowiednią moc. Sprawdźmy instrukcję na opakowaniu.

Ale, herbaty ekspresowe nie są przygotowywane w ten sam sposób. Ważne jest również określenie temperatury wody. Zazwyczaj wkładamy saszetkę z herbatą do kubka, a następnie zalewamy ją wrzątkiem. Można też spróbować w lekko schłodzonej wodzie. Będzie smakować zupełnie inaczej. Najpierw zalej wrzątkiem, a następnie dodaj torebkę z herbatą. Herbata będzie smakować lepiej, jeśli woda lekko ostygnie w filiżance.

Zmiany w sposobie parzenia mogą zrobić ogromną różnicę, zwłaszcza w przypadku herbat aromatyzowanych. Olejki i inne składniki aromatyczne uwalniają się wolniej w niższej temperaturze i dłużej pozostają w herbacie.

Nagroda "Hit Handlu"

Tegoroczna nagroda dla czarnej herbaty ekspresowej Minutka została wręczona w restauracji Belvedere Warszawa podczas gali "Hitu Handlu", która odbyła się 24 września podczas osiemnastej edycji "Hitu Handlu". 1200 detalistów wskazało zwycięskie produkty. Wybrali oni produkty, które cieszyły się największą popularnością w swoich kategoriach od kwietnia 2018 do marca 2019 roku.

Kliknij tutaj, aby ocenić ten post [Total: 2 Average: 5]