single

LOYD - 100% ziół

Medycyna ludowa istnieje już od dawna. Zioła są stosowane w leczeniu łagodnych dolegliwości, takich jak bóle brzucha, żołądka czy bezsenność. Nasze babcie używały ziół do leczenia łagodnych dolegliwości, takich jak bóle brzucha, bezsenność czy przeziębienia. Później naszą obsesją stały się leki syntetyczne, nowoczesne antybiotyki i różne suplementy diety. To, paradoksalnie, nie wyszło nam na dobre. Nie da się całkowicie zrezygnować z chemicznych specyfików. Fitoterapia może jednak pomóc - choć nie wyleczy wszystkiego.

W skrócie

  • Apteka nie musi sprzedawać ziół
  • Rumianek może być wielozadaniowy
  • Melisa - Czas na relaks
  • Królowa orzeźwienia - mięta

Zioła są dostępne nie tylko w

aptece

Wszyscy jesteśmy nieświadomi, że mamy dostęp do naszego zdrowia, ponieważ w Polsce mamy wysokiej jakości zioła. Zajmujemy piąte miejsce w Unii Europejskiej pod względem produkcji ziół, tuż za Francją i Hiszpanią.

Trzy najpopularniejsze zioła to mięta, melisa i rumianek. Zioła te można stosować na wiele sposobów, m.in. do leczniczych naparów, okładów, a także do napojów i maseczek. Mokate, znany producent herbat premium LOYD wprowadził ostatnio na rynek trzy nowe herbaty zawierające tylko 100% ziół - melisę miętę i rumianek. Są one pakowane w ekspresowe torebki, które z kolei występują w atrakcyjnych opakowaniach.

Wielozadaniowy rumianek

Ten cudotwórca jest niesamowity w wielu dziedzinach. Jest idealny w leczeniu problemów z trawieniem. Może łagodzić stany zapalne, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Może być stosowany w leczeniu podrażnień oczu i jako płukanka do włosów. Rumianek nada blask każdemu kolorowi. W naturalny sposób rozjaśni również włosy blond. Rumianek ma działanie relaksujące.

Melisa - Czas na relaks

To pierwsza pomoc, po którą sięgamy, gdy czujemy niepokój lub potrzebujemy pomocy. Warto pamiętać, że może ona również pomagać na pamięć i koncentrację. Melisa może być również stosowana w leczeniu problemów trawiennych.

Królowa orzeźwienia - mięta

Gdy relaksujące działanie melisy jest zbyt słabe, można zastosować miętę. Już sam jej aromat może poprawić nastrój i odświeżyć umysł. Jest świetna na niestrawność, łagodzenie bólu żołądka, łagodne migreny i nerwobóle. Jest to świetny wybór dla osób, które próbują schudnąć.

Znane i często stosowane są zioła rumianku, mięty i melisy. Zawsze powinniśmy skonsultować się z lekarzem, jeśli mamy jakiekolwiek problemy zdrowotne lub przyjmujemy leki.

Kliknij tutaj, aby ocenić ten post [Total: 3 Average: 5]