single

LOYD rumianek z karmelem herbata

"Gdyby zioła były mową, rumianek byłby oddaniem. Ta skromna roślina jest w rzeczywistości jednym z najhojniejszych darów natury. Jest wymieniona wśród dziewięciu świętych gałęzi przez Odyna w anglosaskim manuskrypcie "Lacknunga", który został napisany w X / XI wieku. Jest roślinnym symbolem Baldura, norweskiego boga słońca - najszlachetniejszego z Aesów. O mocy rumianku pisał już Hipokrates. Kochający piękno naród Nefretete również cenił jego właściwości. "

Na opakowaniu najnowszej nowości firmy Mokate - rumianku LOYD o smaku karmelowym - znajduje się powyższy tekst. Ten znany producent herbat i kaw tworzy obecnie ofertę ziołowych herbat premium dla smakoszy. Jak podaje serwis www.mokate.com.pl, "oferowane w niej połączenia ziół i owoców zachwycą koneserów i przekonają sceptyków, że produkty tego typu, zapewniając korzyści zdrowotne, mogą być również przyjemne dla podniebienia."

Prawda jest taka, że ziołowa herbatka LOYD o smaku rumiankowo-karmelowym zaskakuje: smak jest świetny (rumianek jest dominującym smakiem, ale karmel jest krok za nim), a wygląd naparu, który wydaje się świecić od środka słońcem.

Opakowanie nowej Herbaty ziołowej LOYD o smaku rumianku z karmelem jest tym, co podkreśla jej wyjątkowość. Jest eleganckie, piękne i wyróżniające się na półce. Każda piramidka zawiera 2 g suszonych ziół. Występuje w 20 dużych piramidkach. Jej cena wynosi średnio 4,70 zł. Na opakowaniu znajduje się również przepis na zaparzanie. Torebkę-piramidkę należy zalać 200 ml wrzącej wody i odstawić na 5 minut.

Kliknij tutaj, aby ocenić ten post [Total: 0 Average: 0]